Články a oznamy

Použitie sonoff zariadní do loxone systému
Pridané: 16.11.2020
|
Štefan

Je možné použit zariadenia sonoff aj do loxone systému? Naša odpoveď znie ÁNO vid video.

viac
Ako diaľkovo ovládať garážové dvere a rolety pomocou Sonoff?
Pridané: 29.09.2020
|
Štefan

Ako diaľkovo ovládať garážové dvere a rolety pomocou Sonoff? Nižšie nájdete schémy zapojenia elektrických motorov, roliet apod. Pomocou zariadenia Sonoff a ich funkcie interlock. Jedná sa o zariadenie Sonoff Dual, Sonoff 4CH Pro a Sonoff TX:

viac
Porovnanie dverových a okenných senzorov Sonoff
Pridané: 29.09.2020
|
Štefan

Porovnanie dverových a okenných senzorov Sonoff DW2-RF, Sonoff DW2-Wifi a Sonoff SNZB04

viac
Sonoff Mini a jeho tri možné režimy
Pridané: 29.09.2020
|
Štefan

Sonoff Mini je veľmi malý wifi ewelink spínač s veľkým spektrom použitia. V tejto chvíli má sonoff Mini vo verzii FW 3.6.0 tri typy ovládania pomocou externých senzorov pripojených na kontakty S1 a S2. Prepínanie módov nájdete v nastavení zariadenia pod názvom "režim externého spúšťania".

viac
eWeLink Robot Vacuum Cleaner
Pridané: 18.07.2020
|
Štefan

Vývoj nových zariadení pre domácnosť na platforme eWelink je možné sa tešit na kompletnú inteligentnú domácnosť aj pomocou eWeLink Robot Vacuum Cleaner.

viac
Čo je nového na eWelink app 4.3 pre ANDROID aj IOS?
Pridané: 16.07.2020
|
Štefan

V blízkej budúcnosti bude vydaná eWelink app pre Android 4.3 ako aj pre iOS 4.3 príde na konci júla 2020.  Widgety pre Android Dlho očakávaná funkcia je späť. Budete môcť vybrať všetky podporované zariadenia z rôznych domácností a miestností a vytvárať tak widgety, teda rýchle odkazy pre spustenie zariadenia.

viac
Ovládajte svoje zariadenia Sonoff (eWelink) priamo z webu eWeLink for Windows
Pridané: 17.06.2020
|
Štefan

Ovládajte svoje zariadenia priamo z webu eWeLink for Windows. S vydaním aplikácie eWeLink V4.2.0 vyšla aj webová verzia našej aplikácie. Webová verzia vám umožňuje skontrolovať stav zariadenia a ovládať zariadenia cez webového klienta.   

viac
Porovnanie dotykových vypínačov rady TX
Pridané: 10.06.2020
|
Štefan

 Pripravili sme Vám porovnanie dotykových vypínačov rady TX, aby ste vedeli aký je rozdiel medzi TX0, TX1, TX2, TX3 sonoff vypínačmi.

viac
Nové funkcie IFTTT pre zariadenia sonoff (eWelink)
Pridané: 01.06.2020
|
Štefan

 Čo je pre eWeLink v kombinácii s IFTTT nové funkcie pre zariadenia sonoff (eWelink). Dočkali sme sa podpory pre nové zariadenia a k tomu sú k dispozícii aj nové spúšťače akcie, tzv triggery.

viac
Čo všetko signalizuje DIÓDA u zariadenia SONOFF?
Pridané: 01.06.2020
|
Štefan

Viete čo všetko signalizuje DIÓDA u zariadenia SONOFF? Čo všetko nám môže povedať stavová dióda pri zariadení Sonoff? Znalosť týchto stavov nám pomáha predovšetkým pri odstraňovaní problémov pri párovaní, ale aj pri neskoršom použití zariadení. Aké typy blikanie vieme rozlíšiť a čo nám povie, sa dozvieme v článku ďalej.

viac
Copyright 2018 - 2020 © www.sonoff.sk