Výrobcovia / značky

Sonoff DUAL R3 Test

Pridané: 24.04.2021
|
Štefan

Sonoff DUAL R3 prešiel testami pozrite si videá z testovania.

Testovanie horúcim drôtom (vykonané TÜV Rheinland)
Jedná sa o testovanie horúcim drôtom pre PCB SONOFF DUALR3, ktoré slúžia na hodnotenie horľavosti a požiarnej odolnosti. Žhavý drôt sa používa na testovanie tepelnej odolnosti a plameňové odolnosti PCB pri 850 ° C. Teraz vidíte, že PCB je vystavená žeravému drôtu pri teplote 850 ° C a plameň sa zhasne do 2.8 s. To spĺňa certifikačnej normu TÜV Rheinland, ktorá vyžaduje, aby bol materiál uhasený do 2.8 s.

 

 

Testovanie mechanickej pevnosti (vykonané TÜV Rheinland)
Jedná sa o mechanickú skúšku pevnosti pre SONOFF DUALR3, ako je schopný odolať fyzickým silám. Pole pevnosti materiálu teoreticky rieši sily a deformácie, ktoré vyplývajú z jeho pôsobenia na materiál. DUALR3 má za sebou 9 skúšok nárazového typu a žiadna skúška neviedla k poškodeniu a deformáciám. Test dokázal, že DUALR3 má zodpovedajúci mechanickú pevnosť.

 

 

Testovanie bežnej prevádzky (vykonané TÜV Rheinland)
Ide o vytrvalostný testovaní SONOFF DUALR3. Zariadenie musí odolať dlhodobému užívateľskému zaťaženie, ktoré zodpovedá dlhodobému používaniu. DUALR3 bol v tomto teste napojený na indikačnú lampu, ktorá bola DUAL R3 40,000x zapne a vypne. Môžete vidieť, že lampa zakaždým reaguje a v testovaní nedochádza k prerušeniu.
Tento test ukazuje, že DUARLR3 má dlhú životnosť.

 

 

Ukážka merania spotreby na dvoch priamotopy
Sonoff Dual R3 a meranie spotreby, maximálna záťaž 15A, každý kanál môže byť zaťažený až 10A. Zobrazuje spotrebu v reálnom čase.

 

 

Ukážka inštalácie Sonoff DUALR3 ppro ovládanie motorov roliet, žalúzií a chytrých závesov

 

Sonoff DUAL R3 zapojenie zaluzie rolety

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2018 - 2023 © www.sonoff.sk