Výrobcovia / značky

Tipy a návody Sonoff eWelink

1 2 3 4 >>
Čo je nového v eWelink CAST 1.7.
Pridané: 17.03.2023
|
Štefan

V1.7 (2023.3.1) Po prvé, aktualizácia obsahuje optimalizáciu pre SONOFF TH10/16, ktorý teraz môže zobrazovať dátové grafy, čo je skvelý spôsob, ako sledovať úrovne teploty a vlhkosti vo vašej domácnosti alebo kancelárii a podľa toho vykonávať úpravy.

viac
Nový univerzálný Protokol MATTER
Pridané: 17.03.2023
|
Štefan

Ako najhorúcejší „nováčik“ v odvetví chytrých domácností v tomto roku si „Matter Protocol“ kladie za cieľ vyriešiť problém fragmentácie v oblasti inteligentných domácností vytvorením jednotného „jazyka“ aplikačnej vrstvy, aby sa odstránili problémy s kompatibilitou medzi rôznymi protokolmi a rôznymi ekosystémami. . Vďaka spoločnej propagácii spoločností Google, Apple, Amazon, SmartThings a mnohých ďalších hráčov Matter vrátane „eWeLink“ sa Matter môže stať...

viac
NSPANEL PRO, Často kladené dotazy a vývoj FW pre 2023
Pridané: 17.03.2023
|
Štefan

Ovládací panel pre inteligentnú domácnosť NPanel Pro integruje všetky vaše zariadenia a scény pre centrálne ovládanie. Na tomto paneli môžete sledovať monitorovanie kamery, upravovať teplotu farieb svetla, izbovú teplotu, farby svetla, zapínať/vypínať svetlá atď. Protokol aktualizácií verzie a FAQ sú nasledujúce. Môžete nájsť odpoveď na svoje otázky o tomto šikovnom paneli a dozvedieť sa o ňom viac.

viac
AKTUALIZÁCIA PLÁNU EWELINK
Pridané: 07.10.2022
|
Štefan

DÔLEŽITÉ AKTUALIZÁCIA PLÁNU EWELINK, NOVÉ FUNKCIE V NEPLATENEJ VERZII. 

viac
Ako overiť stav Servera EWELINK?
Pridané: 30.01.2022
|
Štefan

V nedávnej minulosti došlo ku krátkemu výpadku služieb eWeLink, preto sme pripravili stránku, kde si môžete skontrolovať aká je odozva všetkých svetových serverov. Nižšie na linku môžete skontrolovať online kvalitu odozvy všetkých serverov, Link(odkaz).

viac
Ako prepojiť zaradenia eWelink , Ikea a Shell do jednej aplikácie
Pridané: 05.12.2021
|
Štefan

Ako si prepojiť eWeLink a SmartThings?

viac
1 2 3 4 >>
Copyright 2018 - 2024 © www.sonoff.sk