Výrobcovia / značky

AKTUALIZÁCIA PLÁNU EWELINK

Pridané: 07.10.2022
|
Štefan

DÔLEŽITÉ AKTUALIZÁCIA PLÁNU EWELINK, NOVÉ FUNKCIE V NEPLATENEJ VERZII. 

Niekoľko mesiacov po spustení plánu kamier eWeLink sme dostali početnú spätnú väzbu. Skôr než ich ignorovať, musíme vypracovať aktualizácie. Takže, tu je podstata. S vydaním eWeLink V4.26 a firmvéru kamery 41120220811 môžu používatelia odomknúť nasledujúce funkcie bez predplatného: Udalosť zariadenia (pôvodne nazývaná Trigger Event Recording by Sensor)*, Alerts na Apple Watch a Live Streaming na eWeLink Web.

 

 

Prečo aktualizácia
Spätná väzba, ktorú sme dostali, je rôzna, niektoré z nich sa týkajú ponúkania viacerých bezplatných funkcií. Kvôli obmedzeniam hardvéru trvalo nášmu technickému tímu mesiace, kým prepracoval funkcie, vykonal testy a nakoniec vám priniesol aktualizácie. V priebehu celého procesu tiež znova vyhodnocujeme náklady, len aby sme sa uistili, že používatelia môžu získať viac bezplatných funkcií a medzitým môže cena predplatného pokryť väčšinu nákladov na cloudové služby.

Radi by sme optimalizovali naše služby tým, že počúvame vaše obavy. Ak máte ďalšiu spätnú väzbu, pošlite svoje návrhy na fórum eWeLink!

 

 

Pred a Po

Keď povoľujete udalosť zariadenia, uistite sa, že ste do kamery vložili kartu TF a pridali senzor pre spustenie nahrávania udalosti. Zaznamenané videá budú teda uložené na TF kartu. Ak si však chcete nahrané klipy stiahnuť, musíte najskôr vybrať kartu z fotoaparátu a potom ju vložiť do počítača. Môže to znieť trochu otravne. Žiadny strach, eWeLink Camera Plan vás oslobodí od práce. Ponúka vám možnosť kontrolovať a sťahovať cloudové video kedykoľvek a kdekoľvek priamo v aplikácii eWeLink.

 

Časovo obmedzená ponuka
Od 8. septembra do 8. októbra 2022 sa prihláste k odberu ročného plánu fotoaparátu eWeLink a získajte bezplatný ročný pokročilý plán. Kúpte jeden a druhý dostanete zadarmo! Dva plány za 34,99 $/rok.

 

Ako sa pripojiť
Kliknutím na hypertextový odkaz sa dozviete, ako sa pripojiť k plánu kamier eWeLink.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2018 - 2023 © www.sonoff.sk