Ovládajte svoje zariadenia Sonoff (eWelink) priamo z webu eWeLink for Windows

Pridané: 17.06.2020
|
Štefan

Ovládajte svoje zariadenia priamo z webu eWeLink for Windows. S vydaním aplikácie eWeLink V4.2.0 vyšla aj webová verzia našej aplikácie. Webová verzia vám umožňuje skontrolovať stav zariadenia a ovládať zariadenia cez webového klienta. 

 
eWeLink Web V1.0 je prvý webový klient aplikácie eWeLink eWeLink for Windows. 
Keďže táto verzia je založená na webe, beží na všetkom, čo má prístup na internet, napríklad na počítači PC, Mac, laptop, tablet, iPad atď.
 
Nemá takmer žiadne technické požiadavky na zariadenie. Pretože táto verzia je webová, pred jej použitím nemusíte nič sťahovať ani inštalovať. Všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť webovú stránku a prihlásiť sa do svojho účtu.
 
Ak chcete používať svoj účet na webe eWeLink Web V1.0, budete potrebovať pokročilý (advanced eWeLink account) účet eWeLink.
Môžete sa prihlásiť na web eWeLink vo svojej kancelárii, v kaviarni, v dome u priateľa, alebo kdekoľvek na svete.
 


Ovládajte svoje zariadenia Sonoff priamo z webu

Upozornenie ak chcete ovládať svoje zariadenia cez webové rozhranie je potrebný VIP účet zriadenie účtu je spoplatnené viď link https://vip.ewelink.cc/ cena je 9,90 USD cca (9.69 Euros) za 1 rok.

 

Momentálne beží akcia kto chce použije kod a má zľavu 50% za 4.90 US Dollars cca (4.69 Euros) účet bude platný potom do 31.12.2021

Kód pre zľavu je : EARLYBIRD630  do kedy bude platný kód nikto nevie takže ak chcete je treba sa poponáhlať registrovať.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ovládajte svoje zariadenia Sonoff (eWelink) priamo z webu eWeLink for Windows

vložiť nový komentár
01.10.2020 pridal robert.gyenes@icloud.com
kod samozrejme nefunguje, dajste si dole ruzove okuliare.
Copyright 2018 - 2020 © www.sonoff.sk