Výrobcovia / značky

Video SONOFF Smart Home Devices

Úvod NovinkyVideo SONOFF Smart Home Devices

SONOFF L1 je stmievateľný inteligentný LED svetelný pás s funkciami pre vašu domácnosť. Stačí kliknúť na aplikáciu eWeLink a vybrať farbu s fotoaparátom inteligentného telefónu na synchronizáciu farby svetelného pruhu LED L1 s inteligentným LED, alebo použiť hlasové ovládanie so službou Google Home , alebo Alexa a na výber máte z 16 miliónov farieb.  https://www.sonoff.sk/kategoria/svetla-a-ziarovky/sonoff-l1-smart-led-svetelny-pas/

 

 

 

 

V tomto videu si pozrite obľúbenú sériu spínačov SONOFF DIY pre inteligentné zapínanie vypínanie elektronických zariadení. Táto séria inteligentných prepínačov Wi-Fi zahŕňa BASIC, BASICRF, DUAL, POW, TH10, TH16, 4CH a 4CHPRO, s príslušenstvom DR, vodotesnou krabicou, snímačom teploty a vlhkosti (pre TH10 a TH16) a diaľkovým ovládačom RM433 (pre BASICRF). , 4CHPRO a ďalšie prepínače SONOFF RF). Táto séria sa inovuje z funkcie na vzhľad v roku 2019.

 

 

Zistite, ako prepnúť BASICR3 do režimu DIY Mode je to rovnaké pre RFR3 a Mini. Dokument o protokole a kód pre nástroj pre domácich majstrov (aktualizácia) a akýkoľvek technický problém pre režim pre DIY nájdete na stránke Github na adrese https://github.com/itead/Sonoff_Devices_DIY_Tools.

 

Copyright 2018 - 2024 © www.sonoff.sk