Výrobcovia / značky

eWelink verzia 3.5.8

Úvod NovinkyeWelink verzia 3.5.8

S vydaním verzie 3.5.8 je k dispozícii nová funkcia nazvaná 'Pridať kameru'. Umožňuje pripojiť kameru k spínaču (pozor nie ku všetkým Sonoff spínačom). Po pridaní kamery by rozhranie prepínača malo vyzerať takto.

 

eWelink video

 

Na jednej obrazovke je možné otvoriť a zatvoriť  garážové dvere, ale tiež vidieť výsledok cez kameru. V minulosti používatelia boli schopní iba ovládať zariadenia vzdialene. To bolo síce inteligentné, ale nie dosť nakoľko užívateľ nevedel či sa daná operácia naozaj vykonala.  Ale dnes už užívatelia chcú vidieť, čo urobili naozaj a či sa daná operácia naozaj vykonala práve preto je tu nová funkcia "Pridať kameru"  ktorá to práve umožnila. 
Je zrejmé, že táto nová funkcia dokáže urobiť oveľa viac než len toto. Jeho využitie skutočne závisí od vašich vlastných potrieb. Napríklad  cez kameru uvidite, či je Vaša záhrada napojená podľa plánu, keď ste mimo domova. Majiteľ domáceho miláčika by chcel tiež vedieť, či je jeho zvieratko kŕmené včas. Milá matka má pocit, že sa pozerá na svoje dieťa bez toho, aby prešla do inej aplikácie. Zoznam vecí, ktoré môžete robiť, pokračuje ďalej.

Stačí umiestniť kameru, kam ju chcete vidieť, a viazať ju s podporným zariadením eWeLink.

Pomocou niekoľkých jednoduchých klepnutí na obrazovke by zobrazenie kamery bolo viazané na vaše inteligentné prepínače a objaví sa na hornej strane prepínača. 

eWelink video nastavenie

Podporované značky kamier sú však obmedzené (iba niekoľko čínskych výrobcov a značiek). V skutočnosti väčšina čínskych používateľov používa túto funkciu a je s ňou veľmi spokojná.

UPOZORNENIE podľa všetkého táto funkcia ešte nefunguje vo všetkých krajinách podľa všetkého len zatiaľ v Číne ale výrobca chce rozšíriť aj pre ostatných užívateľov uvidíme ako to dopadne. 

 

Momentálne si výrobca zisťuje aké kamery užívatelia používajú.

 

Tu sa môžete zaradiť do prieskumu kamier a poprípade stať sa aj Beta tester kamier.

 

https://goo.gl/forms/MFjkPv8ZL4VaKXRm2

 

 

Copyright 2018 - 2024 © www.sonoff.sk